
Ezen a héten is folytatom a megkezdett sorozatot, amelyben a régi televíziós műsorokat idézem vissza. A sorozatot az Alfa Holdbázissal kezdtem, ami egy mára klasszikus státuszba került, két évadot megélt sci-fi sorozat.
Ezúttal egy újabb részt hoztam nektek a holdon játszódó sorozatból.
RÉGI JÁTÉKOD VAN? NE DOBD KI! NE ADD EGY NEPPERNEK! TUDD INKÁBB JÓ HELYEN, AHOL MEGŐRZIK ÉS VIGYÁZNAK RÁ!
Kövesd munkámat a Facebookon és a többi közösségi oldalon! Ha szeretnél segíteni anyagilag, akkor itt teheted meg, ha játékokat szeretnél felajánlani a leendő múzeumba, akkor a tamas.laposa70@gmail.com címre küldj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!
