Amit a TV-ben néztünk - Alfa Holdbázis II/9
2026. május 30. írta: ToyaHSW

Amit a TV-ben néztünk - Alfa Holdbázis II/9

space-1999-poster-s2.jpg

Ezen a héten is folytatom a megkezdett sorozatot, amelyben a régi televíziós műsorokat idézem vissza. A sorozatot az Alfa Holdbázissal kezdtem, ami egy mára klasszikus státuszba került, két évadot megélt sci-fi sorozat.
Ezúttal egy újabb részt hoztam nektek a holdon játszódó sorozatból.

RÉGI JÁTÉKOD VAN? NE DOBD KI! NE ADD EGY NEPPERNEK! TUDD INKÁBB JÓ HELYEN, AHOL MEGŐRZIK ÉS VIGYÁZNAK RÁ!

Kövesd munkámat a Facebookon és a többi közösségi oldalon! Ha szeretnél segíteni anyagilag, akkor itt teheted meg, ha játékokat szeretnél felajánlani a leendő múzeumba, akkor a tamas.laposa70@gmail.com címre küldj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

A bejegyzés trackback címe:

https://jatekmuzeum.blog.hu/api/trackback/id/tr8819111061

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása