
Megszokhattátok már, hogy hetente jelentkezem a rovat amelyben régi televíziós műsorokat idézek vissza. Az első ilyen televíziós műsor az itthon Alfa Holdbázis néven futó sci-fi sorozat, aminek már lassan a végéhez érkezünk.
Ezúttal a második évad 8.részét nézhetitek meg.
Nosztalgiázzatok most is velem!
RÉGI JÁTÉKOD VAN? NE DOBD KI! NE ADD EGY NEPPERNEK! TUDD INKÁBB JÓ HELYEN, AHOL MEGŐRZIK ÉS VIGYÁZNAK RÁ!
Kövesd munkámat a Facebookon és a többi közösségi oldalon! Ha szeretnél segíteni anyagilag, akkor itt teheted meg, ha játékokat szeretnél felajánlani a leendő múzeumba, akkor a tamas.laposa70@gmail.com címre küldj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!
