Amit a TV-ben néztünk - Alfa Holdbázis II/8
2026. május 20. írta: ToyaHSW

Amit a TV-ben néztünk - Alfa Holdbázis II/8

space-1999-poster-s2.jpg

Megszokhattátok már, hogy hetente jelentkezem a rovat amelyben régi televíziós műsorokat idézek vissza. Az első ilyen televíziós műsor az itthon Alfa Holdbázis néven futó sci-fi sorozat, aminek már lassan a végéhez érkezünk.
Ezúttal a második évad 8.részét nézhetitek meg.

Nosztalgiázzatok most is velem!

RÉGI JÁTÉKOD VAN? NE DOBD KI! NE ADD EGY NEPPERNEK! TUDD INKÁBB JÓ HELYEN, AHOL MEGŐRZIK ÉS VIGYÁZNAK RÁ!

Kövesd munkámat a Facebookon és a többi közösségi oldalon! Ha szeretnél segíteni anyagilag, akkor itt teheted meg, ha játékokat szeretnél felajánlani a leendő múzeumba, akkor a tamas.laposa70@gmail.com címre küldj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

A bejegyzés trackback címe:

https://jatekmuzeum.blog.hu/api/trackback/id/tr7719104403

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása