
Egy újabb régi katalógust hoztam el nektek a múltból. Ezúttal a japán Asahi 1965-ös kiadványát nézhetitek át. Oltári klassz játékokat találhattok a katalógusban, így már csak ezért is érdemes végiglapozni a kiadványt.
Nosztalgiázzatok Ti is egy kicsit és csodálkozzatok rá, hogy mivel is játszottak a 60-as években a japán gyerekek!
RÉGI JÁTÉKOD VAN? NE DOBD KI! NE ADD EGY NEPPERNEK! TUDD INKÁBB JÓ HELYEN, AHOL MEGŐRZIK ÉS VIGYÁZNAK RÁ!
Kövesd munkámat a Facebookon és a többi közösségi oldalon! Ha szeretnél segíteni anyagilag, akkor itt teheted meg, ha játékokat szeretnél felajánlani a leendő múzeumba, akkor a tamas.laposa70@gmail.com címre küldj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!























