
Folytatom az egykori televíziós műsorokat visszaidéző sorozatomat, amelynek első darabja a két évadot megélt Space: 1999, ami itthon Alfa Holdbázis néven futott a televízió műsorán.
Az űrhajós sci-fi a maga idejében hatalmas újdonságnak számított és nagyon szívesen néztük is.
Tartsatok velem ezúttal is és a második évad hetedik részével idézzük fel az emlékeket!
RÉGI JÁTÉKOD VAN? NE DOBD KI! NE ADD EGY NEPPERNEK! TUDD INKÁBB JÓ HELYEN, AHOL MEGŐRZIK ÉS VIGYÁZNAK RÁ!
Kövesd munkámat a Facebookon és a többi közösségi oldalon! Ha szeretnél segíteni anyagilag, akkor itt teheted meg, ha játékokat szeretnél felajánlani a leendő múzeumba, akkor a tamas.laposa70@gmail.com címre küldj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!
