
Ezen a héten sem maradtok régi reklámok nélkül. Ezúttal egy komolyabb összeállítást hoztam nektek, amelyben a 70-es évek gyerekeinek a játékairól kaphattok képet.
Számtalan klassz reklám, számtalan egykori klasszikus...Tartsatok velem ezúttal is!
RÉGI JÁTÉKOD VAN? NE DOBD KI! NE ADD EGY NEPPERNEK! TUDD INKÁBB JÓ HELYEN, AHOL MEGŐRZIK ÉS VIGYÁZNAK RÁ!
Kövesd munkámat a Facebookon és a többi közösségi oldalon! Ha szeretnél segíteni anyagilag, akkor itt teheted meg, ha játékokat szeretnél felajánlani a leendő múzeumba, akkor a tamas.laposa70@gmail.com címre küldj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!
